Opis
O njej
Seks lutka hobotnica ima veliko vstavkov velikosti, ki vam nudijo dobro izkušnjo med seksom. Pri seks lutki azur lane vam ni treba upoštevati čustev nikogar. Iskanje vaše spolne izpolnitve z gejevsko seks lutko bo nagrajeno z večkratnimi orgazmi.
Kot eno najbolj zaupanja vrednih spletnih mest s seks punčkami ponujamo vrsto cenovno dostopnih in luksuznih realističnih seks punčk. Slike golih anime figuric seks lutk so tam, da povečajo vašo raven spolnosti, ko vam ni do seksa.
Večina forumov o seks lutkah se je odločila za seks lutko 6ft kot primerno za visoke ljudi. Vijolična obleka za spolne lutke je namenjena prileganju in poudari obliko ljubezenske lutke. Sex lutka ass wiyh fleslight pomaga pri lažjih gibih med seksom. Ukvarjanje s seksom s pravimi lutkami na Redditu vam pomaga brez ovir uresničiti svoje spolne fantazije.
Dimenzije
| Višina | 171 cm |
| Teža | 31,5 kg |
| Prsi | 80 cm |
| Pod oprsjem | 63 cm |
| Pas | 59 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Tesno | 50 cm |
| Stopalo | 22 cm |
| nožnica | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.