Opis
O njej
Če iščete azijskega ljubimca, ki je predan hraniti vašo željo. Te spolne lutke so Japonske in so odlične, če imate radi medrasni seks. Če je tako, potem Rachel meni, da je morda odlična japonska seks lutka, ki bi jo lahko uvrstili v vaš ožji izbor.
Te realistične ljubezenske punčke nimajo odgovornosti, zato vas lahko brezskrbno razveseljujejo. Trenutno samo fantazira o tem, da bi vam namesto tega odprla svoje noge. Pokažem ti svojo sladko, polno muco, ki je tako pripravljena na penetracijo in zajebavanje debelega belega tiča. "Pripravljen sem izpolniti vse študentske fantazije, ki jih imate, in še veliko več!"
Tukaj nimamo kaj dosti drugega dodati. Menimo, da je ta žepna Venera sama povedala vse dokaj zgovorno. Naše ženske spolne lutke so izjemno očarljive in pustolovske. lepa do srži.
Rachel fantazira o snemanju realističnih videoposnetkov seksa, ko je končno pobegnila iz krempljev fakultete in je končno v objemu svojega vseživljenjskega ljubimca. Mislite, da imate vse, kar je potrebno?
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 159 cm |
| Doprsi | 73 cm |
| Pas | 62 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Ramo | 36 cm |
| Roka | 48 cm |
| noga | 89 cm |
| Stopalo | 22 cm |
| Neto teža | 34 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk



























Ocene
Ni še nobene ocene.