Opis
O njej
Doseganje spolne izpolnitve ni nekaj, s čimer bi se nihče smel šaliti. Preizkušanje naših seksi punčk za prodajo je odličen način za spolni užitek. Te lutke ljubezni obstajajo samo za vas. Uporabljate jih lahko, kolikor pogosto želite in kadar koli, ne da bi od njih prejeli pritožbe.
Imamo različne punčke v stalni prodaji pravih lutk. Lutke ljubezni so na voljo v različnih velikostih, barvah in oblikah. Zdaj večino moških privlačijo prsaste ženske.
Na voljo so punčke z velikimi joškami, punčke z velikimi joškami in punčke z velikimi joškami v različnih velikostih velikih jošk. Te punčke z velikimi joškami so izdelane tako, da poskakujejo, ko v položaju za psa potisnete svojega tiča od zadaj.
Še ena popolna lutka za vašo zbirko je realistična največja spolna lutka. Ta realistična seks lutka v naravni velikosti je za šeškanje med seksom. Zadnjica prav tako pomaga ohranjati vaš penis na mestu v katerem koli spolnem položaju.
Ta ljubezenska lutka s joški lahko vzbudi moškega. Je debelušna seks punčka in ima obline na vseh pravih mestih. Zagotovo vam bo všeč ta punčka z realističnimi joški.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 173 cm |
| Doprsi | 86 cm |
| Pas | 68 cm |
| Kolk | 91 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Roka | 71 cm |
| noga | 97 cm |
| Stopalo | 22 cm |
| Neto teža | 43 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.