Description
About Her
Getting sexual fulfillment isn’t something anyone should joke with. Trying out our sexy dolls for sale is a great way to get sexual pleasure. These love dolls exist solely for you. You can use them as often as you please and at any time without receiving complaints from them.
We have various dolls in the ongoing real doll sales. Love dolls come in different sizes, colors, and shapes. Now, most men are attracted to busty women.
There are big tit love dolls, big boob love dolls, and big tit dolls in different big boob sizes. These big tit dolls are manufactured to bounce as you thrust your dick in from behind in the doggy position.
Another perfect doll for your collection is the realistic biggest-ass sex doll. This life-size sex doll lifelike ass is for the spanking action during sex. The ass also helps keep your penis in place in any sex position.
This love doll with boobs can make a man aroused. She is a chubby sex doll and has curves in all the right places. You will surely love having this realistic boobs doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 173cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 91cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 71cm |
| Leg | 97cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 43kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery
























Reviews
There are no reviews yet.