Opis
O njej
Spoznajte popolne prijatelje za odrasle, seks lutke Real Life, ki vam bodo spremenile življenje na bolje. Vsaka lutka je izdelana do najtanjših podrobnosti, da bi strankam zagotovila neizmerno zadovoljstvo
osnovne potrebe. Tukaj je Barbie, erotična in provokativna seks punčka, ki je bila oblikovana in ustvarjena tako, da ima precej realističen videz in občutek. Ima vse prave obline in z. njena lepota, ona je dekle, o katerem boste sanjali.
Za posameznike, ki si med spolnimi igrami želijo submisivno vlogo svojih partnerjev, je tu Bimbo, ki predstavlja vse lastnosti ubogljivega in poželjivega dekleta. Zaradi njenih velikih ustnic, polne in zaobljene postave ter podrejene osebnosti je idealna kandidatka za igro, ko gre za zadovoljevanje radovednosti drugih po eksperimentiranju na novih poteh.
In zadnji kostum je Rachel iz serije YL; kar zadeva podrobnosti, nobena ni spregledana in tekstura kože je tako realistična, kot si lahko predstavljate. Doživite čisti užitek ob odločanju o vsakem delu te ljubke lepotice, ki ni sramežljiva in je vedno pripravljena pokazati svoje sposobnosti.
Okrepite svojo strast, kot še nikoli prej, z našimi seks lutkami iz resničnega življenja – ki so jih oblikovali profesionalci in so izdelane iz neškodljivih materialov, da zagotovijo popolno zadovoljstvo.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 167 cm |
| Prsi | 84 cm |
| Pod prsmi | 67 cm |
| Pas | 55 cm |
| Kolk | 90 cm |
| Dolžina roke | 70 cm |
| Širina ramen | 33 cm |
| Telečja linija | 28 cm |
| Linija stegna | 50 cm |
| Dolžina noge | 87 cm |
| Velikost stopal | 23 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 30,5 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.