Descripción
Sobre ella
Meet the perfect friends for grown-ups, the Real Life Sex Dolls that will change your life for the better. Every doll is made to the finest details to give clients a satisfaction that is way beyond
basic needs. Here is Barbie, an erotic and provocative sex doll that was shaped and created to have quite the realistic look and feel. She has all the right curves and with . her beauty, she is the kind of girl you will dream of.
For the individuals who want a submissive role of their partners during sexual games, there is Bimbo who represents all the qualities of an obedient and lustful girl. Her big lips, full and curvaceous figure, and submissive personality make her the perfect candidate for play when it comes to satisfying other’s curiosity of experimenting in new paths.
And the final costume is Rachel from YL series; as for detail, none of it is overlooked and the skin’s texture is as realistic as one could imagine. Get pure pleasure while deciding on each part of this lovely beauty who is not shy and is always willing to demonstrate her skills.
Intensify your passion as you’ve never done before with our real life sex dolls – designed by professionals and made of non-injurious materials to ensure the ultimate satisfaction.
Dimensiones
| Material | Silicona completa |
| Altura | 167cm |
| Mama | 84cm |
| debajo del pecho | 67cm |
| Cintura | 55cm |
| Cadera | 90cm |
| Largo del brazo | 70cm |
| Ancho de hombro | 33cm |
| línea de pantorrilla | 28cm |
| línea del muslo | 50cm |
| Longitud de las piernas | 87cm |
| Tamaño de los pies | 23cm |
| Profundidad oral (solo cabeza blanda) | 12cm |
| Profundidad vaginal | 18 cm |
| Profundidad anal | 16cm |
| Peso neto | 30,5 kilos |
Galería de muñecas












Valoraciones
No hay valoraciones aún.