Opis
O njej
Če so vam všeč vaše seks lutke majhne, prenosljive in enostavne za dviganje, ali pa morda še niste začeli uporabljati seks lutke, naj vam povemo, da je ta modrolasa seks lutka edina izbira na trgu za vas.
Zakaj?
No, lutka poželenja 5'3 je najboljši torzo seks lutke za ljubitelje velikih jošk.
Ogromen par L-Cup prsi nadomesti dejstvo, da je realistična spolna lutka, in ne more biti boljše od tega. Razen morda dejstva, da je TPE seks lutka in da so njeni ogromni joški zelo mehki in mehki.
Seks lutka z velikimi joški ima več možnosti – vaginalno, oralno in ana, a če ne upoštevamo tega, so odprtine zasnovane tako, da se počutijo kot prava stvar.
Za razliko od trupov seks lutk z ravnimi rezi pod trebuhom ima ta modrolasa lisica popolnoma okroglo zadnjico, ki dodaja realističnost, z debelimi stegni, ki jo spremljajo. Je resnična - za razliko od večine seks punčk z debelimi zadnjicami, a majhnimi nogami.
Poleg tega lahko spremenite različne vidike, kot so njena lasulja punčke, ten kože, vrsta prsi, oči, punčkasta muca in odstranljivi vstavki. S to modrolaso ljubezensko punčko je preprosto uresničiti svojo fantazijo.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 150 cm |
| Prsi | 75 cm |
| Pas | 54 cm |
| Kolk | 77 cm |
| Ramo | 32 cm |
| Dolžina noge | 89 cm |
| Dolžina roke | 54 cm |
| Dolžina stopala | 19 cm |
| Neto teža | 27 KG |
| Ustna globina | 13 cm |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.