Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 168 cm |
| Breast Line | 67 cm |
| Linija pasu | 53 cm |
| Hip Line | 73 cm |
| Širina ramen | 32 cm |
| Dolžina roke | 58 cm |
| Dolžina noge | 109 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Linija stegna | 44 cm |
| Telečja linija | 27 cm |
| Neto teža | 28,5 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk





















Ocene
Ni še nobene ocene.