Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 172 cm |
| Breast Line | 80 cm |
| Linija pasu | 59 cm |
| Hip Line | 88,5 cm |
| Širina ramen | 31 cm |
| Dolžina roke | 70 cm |
| Dolžina noge | 108 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Linija stegna | 48 cm |
| Telečja linija | 32 cm |
| Neto teža | 40 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.