Opis
O njej
Mislim, da ko gre za seks lutke, lahko najdeš več ženskih seks lutk kot moških. To je zato, ker je število moških, ki težko dobijo takšnega partnerja, kot si ga želijo, malo.
Ko sem poslušal zgodbe nekaterih moških, sem prišel do zaključka, da so ženske seks lutke ena najmodrejših in najbolj inovativnih idej, kar jih je kdaj bilo. Izdelava teh punčk je ljudem pričarala veliko nasmehov na obraze.
Te ljubke japonke so narejene tako, da izgledajo popolnoma kot prave Japonke, imajo pa tudi najbolj popolna telesa.
Ko se moški pritožujejo, da ne najdejo ženske svojih sanj, je priporočljivo, da najdejo lutko svojih sanj.
Ljubezenska spolna lutka je najboljša za poročene in samske moške. So gole žive lutke, ki izgledajo dobro tako gole kot z oblačili. Te rjavolase lutke imajo majhne obraze in jih lahko uporabljata oba spola. Ne bodite presenečeni, če slišite žensko, ki jaha seks lutke, saj seks lutke niso omejene na en spol.
Tale rjavolasa punčka je tudi punčka za poljubljanje in boste v svoji družbi doživeli veliko veselje.
Ali ste vedeli, da obstajajo doma narejene seks lutke? Te lutke so bile narejene tako, da izgledajo popolnoma kot večina gospodinj, poleg tega pa so videti še bolj seksi.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 163 cm |
| Breast Line | 83 cm |
| Linija pasu | 60 cm |
| Hip Line | 91 cm |
| Širina ramen | 35 cm |
| Dolžina roke | 67 cm |
| Dolžina noge | 96 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Linija stegna | 49 cm |
| Telečja linija | 30 cm |
| Neto teža | 38 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk










Ocene
Ni še nobene ocene.