Opis
O njej
Tudi ženske vidijo to onahole seks lutko in hrepenijo po lezbičnem seksu s punčkami. Ta spolna lutka z umetno inteligenco ima številne prednosti in samo bežno bomo preleteli dejstvo, da bo fukanje z realistično spolno lutko, kot je ona, najboljša hentai spolna lutka, ki jo lahko rečemo. Moja najljubša je njena lepa, okrogla zadnjica. Seks s pravo spolno lutko Kate ima enega od dveh učinkov. Bodisi si nikoli ne želiš pofukati ničesar drugega kot sintetično seks lutko ali pa izgubiš sposobnost, da bi se ločil od svoje realistične ljubezenske lutke. In ne, to ni le pametno oglaševanje.
Kate je modra vilinska seks punčka z lepim, čudovitim pasom, ljubko, komaj vidno brado, in zmagovitim nasmehom, in vse na njej je vabljivo, od njenih oči do njene postave in hrbtnega loka. Z njo boste imeli najboljši pravi seks – seks s punčkami – in dobili boste dodatek, da jo oblečete in spremenite njen stil. S temi barvitimi lasmi je lahko karkoli, od seks lutke gyaru do dekleta, ki igra anime igre, in najboljši del njene zasnove je, da lahko izberete, katero želite!
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 160 cm |
| Prsi | 83 cm |
| Pas | 60 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Dolžina roke | 60 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Neto teža | 40 KG |
| Ustna globina | 13 cm |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.