Opis
O njej
Predstavljajte si, kako srečni se boste počutili, ko boste svojo seks lutko razpakirali kot 4 ft tpe seks lutko Amazon. Ta spolna najstniška lutka, v katero buljiš, se imenuje Sophia. V njenem toplem To je čas za objem se lahko končno izpustite in naslonite glavo na njene mehke realistične joške. Privoščite si lahko tudi seks lutko tako velik kurac jebe po vaši izbiri.
Najboljši del lastništva tako realistične seks lutke z velikimi joški je, da je pristna in izjemno vzdržljiva. Z njenimi dolgimi gibljivimi nogami in ozkim pasom lahko preizkušate različne spolne stile, kot želite. Sophiina seksi ljubezenska punčka je oblikovana tako natančno in skrbno, da je zdaj zelo spolno privlačna.
Doujin ovratnico za spolne lutke lahko Sophia nosi tudi okoli vratu, če želite. Prekleto silikonske seks lutke seks lutke, tip, ki jaha trup, jebe najboljšo seks lutko in celo fant, ki fuka seks lutko, je vse mogoče z večno seksi Sophio.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 153 cm |
| Zgornje prsi | 77 cm |
| Pod oprsjem | 61 cm |
| Pas | 55 cm |
| Kolk | 78 cm |
| noga | 80 cm |
| Stopalo | 18 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
| Neto teža | 29 kg |
Galerija lutk





















































































Ocene
Ni še nobene ocene.