Popis
O nej
Už ste niekedy mali sex s anime bábikami, ktoré fungujú aj ako femdomy sexuálnych bábik? nie? Tak potom, priateľ, čaká ťa poriadne prekvapenie. Rovnako ako sexuálna bábika Yorha 2b, aj táto pekná sexuálna bábika má jediný cieľ, a to zrušiť všetku jej konkurenciu. Nie je to sexuálna bábika chibi, známa tým, že veci berie ľahko. Naopak, táto sexuálna bábika u/sex využije každý atribút vo svojom arzenáli, aby ste ju chceli – aspoň podľa sexuálnej bábiky Reddit.
Jej krátke blond vlasy a modré oči pritiahnu každého ryšavého muža, no vtiahnu vás do seba aj jej prsia so sexuálnou bábikou, jemné a zábavné na masáž bez ohľadu na vašu sexuálnu orientáciu. Používanie milostnej bábiky, ako je ona, je zábavné a bude sa vám páčiť, že budete používať jej prsia ako stresovú loptičku. Ale je s ňou ešte jedno prekvapenie. Známa tým, že má tri otvory, málokto vie, že má aj péro sexuálnej bábiky, dostatočne veľké na to, aby uspokojilo kohokoľvek a kedykoľvek. S niektorým lubrikantom na vodnej báze si môžete užívať penis bábiky tak dlho, ako chcete, a kovová kostra, ktorá je v nej zabudovaná, pomôže udržať ju vo vzpriamenej polohe.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| poprsia | 83 cm |
| Pás | 50 cm |
| Bedro | 78 cm |
| Dĺžka ruky | 63 cm |
| Noha | 21 cm |
| Cista hmotnost | 34 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik










Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.