Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 163 cm |
| poprsia | 87 cm |
| Dolu poprsie | 54 cm |
| Bedro | 87 cm |
| Pás | 51 cm |
| Rameno | 33 cm |
| Dĺžka ruky | 63 cm |
| Dĺžka ruky | 14 cm |
| Dĺžka nôh | 88 cm |
| Ústne | 12 cm |
| Vaginálny | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Dĺžka nohy | 20 cm |
| Obvod krku | 31 cm |
| Cista hmotnost | 33 kg |
Galéria bábik








































































Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.