Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 165 cm |
| pohár | F |
| Cista hmotnost | 33 kg |
| Plné poprsie | 84 cm |
| Pod Bustom | 62 cm |
| Pás | 54 cm |
| Bedro | 94 cm |
| Šírka ramien | 33 cm |
| Dĺžka ruky | 63 cm |
| Dĺžka nôh | 84 cm |
| Veľkosť nôh | 22 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.