Popis
O nej
Chcete si kúpiť najsexi sexuálnu bábiku na svete. Ak chcete dosiahnuť vynikajúcu kvalitu, nemusíte banku zlomiť. Toto je pravdepodobne najrwalistickejšia sexuálna bábika na internete. Okrem toho, že má vzhľad a dojem z prémiovej kvality hentai sexuálnej bábiky, video tumblr skutočnej bábiky. Táto sexuálna bábika renamon v životnej veľkosti prichádza za zlomok ceny.
Okrem toho, každý okamih pohlavného styku so sexuálnou bábikou sľubuje, že sa budete cítiť rovnako dobre, ako keď si vaša vysnívaná zamilovanosť získa vašu náruč. Preto, rovnako ako najdrahšia realistická sexuálna bábika. Táto skutočná sexuálna hbo mužská sexuálna bábika sa vo všetkých dôležitých ohľadoch veľmi podobá skutočnému živému ľudskému partnerovi.
Navyše, ako tie najlepšie bábiky munecas, je táto krásna ľudská sexuálna bábika vysoko odolná. Vďaka tomu bude každý okamih skutočného sexu s dospievajúcou bábikou taký pohlcujúci. Preto s touto sexuálnou bábikou skutočnej bábiky môžete preskúmať všetky svoje výstredné a odvážne sexuálne fantázie.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| pohár | C |
| poprsia | 84 cm |
| Pod Bustom | 67 cm |
| Pás | 56 cm |
| Bedro | 86 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Dĺžka ruky | 51 cm |
| Palm | 17 cm |
| Dĺžka nôh | 103 cm |
| Noha | 20 cm |
| Ústa | 13 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Hmotnosť | 36 kg |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.