Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 157 cm |
| Horná časť hrudníka | 96 cm |
| Spodná časť hrudníka | 67 cm |
| Pás | 64 cm |
| Bedro | 113 cm |
| Rameno | 40 cm |
| Arm | 58 cm |
| Leg | 83 cm |
| Noha | 21 cm |
| Cista hmotnost | 50 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 15 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.