Description
About Her
A realistic fuck doll is a realistic sex toy that has great prospects. You can even gift it to either a single person or a married couple to help improve their sexual life. Fucking adult dolls with the adult love doll porn shown is known for producing maximum results.
The best body part of a real doll has got to be the real doll vagina. This opening is where most of the action takes place. You need to always clean up after yourself. This prevents germs from making a home in your real doll.
Ever had a sex doll footjob? You would have to suppress your emotions so you don’t blast out sex doll cumshots. The life-size sex doll is best at footjobs. You will get to experience the different sensations an orgasm can give.
After having fun with the real doll, what is the best plan for sex doll storage? After cleaning with warm water and a bit of soap, you leave it out to dry. This procedure helps the sex doll last longer. You can now see that owning a real doll has a lot of benefits.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 85cm |
| Net Weight | 33kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.