Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Breast Line | 86cm |
| Waist Line | 60cm |
| Hip Line | 95cm |
| Shoulder Width | 34cm |
| Leg Length | 82cm |
| Arm Length | 60cm |
| Thigh Line | 49cm |
| Calf Line | 29cm |
| Feet Size | 25cm |
| Net Weight | 45kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery









Reviews
There are no reviews yet.