Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 156cm |
| Breast | 95.5cm |
| Waist | 67.5cm |
| Hips | 125cm |
| Arm Length | 67.5cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Calf Circum | 36cm |
| Thigh Circum | 71cm |
| Leg Length | 82cm |
| Foot Length | 21.5cm |
| Net Weight | 48kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery





























































































Reviews
There are no reviews yet.