Description
About Her
Probably, it is high time to meet the most freeing pleasure companion that a man can wish for – wooden sex doll. Crafted from quality wood and from thoughtful workmanship, this life like robot doll like the one in Robocop will change your sexual life. Skin like and as flexible as a real woman, which is said to have the feeling of touching a real woman/wife/girlfriend. There are people in the company’s team who engage in handling the specifics of the particular business so as to improve the overall consumers’ satisfaction.
It is not just a concept that is placed in the furniture shelves but is mainly a product with a sexual connotation; It is also art work with a specific strength that makes it to last without developing any form of defect hence the cost involved in its purchase is worth it.
Prepare yourself to receive a near experience of having a cylindrical hollow wooden humanoid synthetic partner that’s as high tech as it can get.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 162cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 115cm |
| Foot | 21cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 45kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.