Description
About Her
Treat yourself to the soft luxury of the Super Realistic Elvish Mature MILF Perfex Sex Doll. One time, we were asked if the male sex dolls were motherless, and the true answer was no. This is the partner you would find if you saw an old Asian man with a sex doll. He is a super realistic black sex doll with elvish sex doll looks. Cost-wise, he is on the high end, being in the $2000 sex doll range. He is a big sex doll with a 13 inch dick, and he’s not just a mature Milf’s sex doll, but also the perfect IMDb sex doll for anyone who is wondering. You also don’t have to become a sex doll mortician and start learning repairs because you will have no problems with this beautiful love doll. There’s absolutely nothing that is off limits when this love doll is your sexual partner.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Breast | 100cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 89cm |
| Shoulder | 35cm |
| Leg Length | 77cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot Length | 21cm |
| Net Weight | 39KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.