Description
About Her
Making your sex life with the soothouse sex doll is a great idea. To know what your body wants is to be able to communicate it properly to the pipedream dolls. The 3400$ sex doll is a high end sex doll with boobs that are soft and pliant. With transsexual dolls, the sex session can have various directions.
The realdoll Kopen has no restrictions to the sexual positions to be tried. Know that short sex doll heads can be replaced as often as you want to change the look of your dolphin sex doll. When girl fucks transexual sex doll, she is making a statement of her sexual stance.
The future doll sex can only be speculated. This is because technology keeps advancing. Rough doll sex has no effect on the skin because it can withstand pressure. The Maxine x sex doll will never leave you sexually high without satisfying your sexual urges.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 164cm D Cup |
| Net Weight | 41kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 85cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 60cm |
| Hand | 16cm |
| Leg | 95cm |
| Foot | 22cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery


















































































Reviews
There are no reviews yet.