Description
About Her
This is a thick black sex doll 2018 real doll. That has all the amazing features of a lifelike real doll. So, if you are looking to buy a botched episode sex doll. This 166 sex doll forum is a great realistic addition to your sex toy collection. Hence, if you ordered sex doll on dhgate. You may not find a high quality hr doll karra sex doll like this.
Furthermore, this lovely real life sex doll has features that far surpasses ebay used sex doll on the market. Thus, making this shirley schmidt sex doll a rare gem of a realistic love doll. Hence, if you are into girl used as sex doll. This Japanese ladies sex doll has every feature you need to bring your fantasies to life. Hence, with this voodoo doll sex cartoon doll. You can rest assured that your complete sexual satisfaction is guaranteed.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 155cm F cup |
| Bust | 80cm |
| Underbust | 57cm |
| Waist | 52cm |
| Hips | 87cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Oral Depth | 13cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 34kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.