Description
About Her
Japanese real love dolls are the standard, and if you’re currently looking for a premium m sex doll made of the best quality materials and affordable, you should look no further; er have realistic-looking adult dolls for sale. This is one of our favorites, and we’ll soon tell you why. But doesn’t she look just perfect? Like a realistic barbie doll?
The real doll photos taken of the lifelike love doll do not do her justice, as she is even more perfect in person. You don’t have to look far for a store that has realistic-looking adult dolls for sale, we do, and this is one of our favorites.
Dark brown hair that frames her face beautifully, this dewy-eyed doll is one of our favorite reality sex dolls, as she is so well made, she looks like an actual person. Even the Reddit sex doll accounts agree that she is one of the best ones they have seen, so we’re not lying! She is flexible and waterproof, so you can take her under running water or a tap to clean her up. It also means that you can try out different outfits on her without worrying about her staining or reacting to the clothing materials.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 34cm |
| Arm | 55cm |
| Leg | 89cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.