Description
About Her
Are you bored of all your old dolls and looking to get a new love doll? Why not spring for a silicone sex doll? We have many life-size sex dolls for sale, but if you’d like to have sex with a real sex doll, maybe you should have sex with the silicone sex doll, Nana.
Nana is a gamer girl, and if you can’t tell, she’s very favorite. Her short brown hair frames her face and almost hides her pink choker. The real lifelike sex doll also has sizable breasts and a slim waist that’s a perfect pivot when you’re hitting it from the back. She has the cute pink goth thing going on, and you can tell she is a submissive folk with a degradation kink.
And she’s not too heavy, either. The 160cm TPE doll may be soft and squishy and busty with a nice round ass, but she is realistically weighted and is perfect for everyone from those new to using sex dolls and those who are veterans at it.
She makes a very realistic shemale sex doll, too, if you’re into that. Just add on a detachable penis insert when checking out your cart,
and your discretely boxed doll will be on the way to you.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 83cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 33kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.