Description
About Her
Humans require friendship and companionship, literally the feel and touch of another person. Still, it’s becoming really impossible considering the fact that people now work at home and rarely have the need to see other people. But you can’t underestimate the feel of another person’s touch. Well, you can get this cute doll called Lara.
This realistic sex doll is also a very good companion sex doll. This sex doll’s skin is realistic, and touching it feels just like touching an actual human. What’s more? This real doll comes with a button that can warm her up and give her a warm human feeling, which is what you need.
Are you working? This fuck doll can be by your side, cheering you up as you work with her warm body. You are working, and a lifesize sex doll is right by your side, ready for you anytime you decide to switch from wanting companionship to want sex.
She’s a sexy sex doll that lives up to her name; she’s a great sexual partner, and sex with this fucking sex doll is never dull. Getting this sexy doll is getting a two-in-one option; you get a companion doll and a fuck doll in one perfect doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Breast | 82cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 105cm |
| Leg Length | 78cm |
| Foot Length | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 45KG |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.