Description
About Her
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 160cm |
| Breast | 88cm |
| Under Breast | 65cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 94cm |
| Arm length | 70cm |
| Shoulder width | 41cm |
| Calf line | 33cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 72cm |
| Feet Size | 23.5cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 36kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.