Description
About Her
Are sex dolls just cute and petite? A partner that would give you sex and not even complain or nag, and what’s more is they are lifelike dolls; they are almost the same as humans. Tury, might be the perfect realistic sex doll for you to get, when you desire a love doll good enough for role-play. This hentai sex doll can be dressed up to play any character that suits you.
Are you interested in having a black, white lawyer with a wig or your little lady with the lamp in white? Perhaps you want someone rocking a helmet; this silicone doll is ready to play all those roles to perfection, adding more intimacy to your lovemaking action.
Tury has the perfect doll body and will make you cum while screaming with pleasure; her innocent look does not do justice to what this fuck doll can do to you. By the time she’s done with you, you would think she was once a real sex doll porn character. This real sex doll is waiting to be taken home just by you so she can show you all she can do, and you’ll never get tired of her.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Leg Length | 85cm |
| Foot Length | 21cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 35KG |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.