Description
About Her
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 159cm |
| Upper Chest | 98cm |
| Lower Chest | 65cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 95cm |
| Shoulder | 35cm |
| Leg Length | 102cm |
| Thigh | 53cm |
| Arm Length | 66cm |
| Sole | 22cm |
| Net Weight | 43.5kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.