Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Breast Line | 108cm |
| Waist Line | 58cm |
| Hip Line | 94cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Leg Length | 84cm |
| Arm Length | 65cm |
| Thigh Line | 49cm |
| Calf Line | 31cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 46kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.