Description
About Her
Presenting a new product in the range of love dolls – boy short sex doll for the couple dolls online. This particular product represents a new way in which two people can establish pleasure and closeness with one another as it enables them to fulfil their fantasies safely and consensually.
This sex doll is made using high-quality silicone material to ensure that the male sex doll has breath taking realistic attributes. Its attractive figure, well-built six-pack abs, and tight derriere ooze pleasure that one cannot compare to any other.
Being easy to use as well as compact, which has been designed with interchangeable parts for maximum enjoyment, the man with his sex doll can spice up your sexual relations by satisfying all your fantasies. Hopefully, this professional-quality accessory can help spicing up and enliven your bedroom escapades rather easily. Place your order now and take this as your chance in making your love life better.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 159cm |
| Upper Chest | 87cm |
| Lower Chest | 68cm |
| Waist | 73cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder | 38cm |
| Leg Length | 96cm |
| Thigh | 54cm |
| Arm Length | 67cm |
| Sole | 23cm |
| Net Weight | 46kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
Doll Gallery




















Reviews
There are no reviews yet.