Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Breast Line | 85cm |
| Waist Line | 53cm |
| Hip Line | 82cm |
| Shoulder Width | 37cm |
| Leg Length | 75cm |
| Arm Length | 58cm |
| Thigh Line | 43cm |
| Calf Line | 27cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 35kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.