Description
About Her
Experience the Dollmanor Sex Doll that will take your sexual experience to another level and it is really a doll of perfection and with realistic feeling. From the finest materials to the masterful craftsmanship of the vibrating sex doll, the one that provides the ultimate satisfaction is the one you have always wanted.
The artificial or synthetic silicone sex doll feels like a real one and the detail is mind-blowing. The flawless skin is super soft to the touch and has unparalleled curves that make it unimaginable that you are not dealing with a real person.
By the way, its latest vibrating technique and altered features such as hair color, eye color are already available models on the market, the technology is already going the farthest point. Thus, there is nothing that is not smoother or more thrilling from the very beginning of the passionate encounters.
Enjoy the Dollmanor Sex Doll and make your dreams come true with the next level technology of virtual reality.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 153cm |
| Upper Bust | 77cm |
| Under Bust | 61cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 78cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 18cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 29kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.