Description
About Her
No one sits you down to explain the tips and tricks on sex with 135cm sex doll. This is why the realistic sex robot doll movie is the closest to a teacher on realistic sex doll matters. With the Fosette sex doll, it is alright to be selfish and want sexual fulfillment for yourself.
Some women prefer the male beard sex doll as they love the sight of vaginal juices on it. The girls sex doll is actually incomplete without a wet, flesh like, aroused looking vagina. A gay man fucking a male sex doll is able to freely explore his sexuality.
The ava doll sex doll range has improved a lot as she can now mimic the sounds made during sex. The life size riven sex doll is available as a 4’11 sex doll and 5’7 sex doll variant.
Sex with the tranny blow sex doll go a long way in boosting your sex confidence even with humans.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 168cm |
| Net Weight | 36.2kg |
| Full Bust | 78cm |
| Under Bust | 64cm |
| Cup | C |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
| Oral | Optional |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 18cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 69cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 20.5cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.