Description
About Her
Treat yourself today by owning this captivating life size realistic doll. Experience ultimate sexual pleasure at your beck and call by purchasing the sexy Heather sex doll.
Heather is one of the best sex toys doll a man can have beside him. She is a superior 165cm R-cup sex doll that is capable of satisfying all your urges. This anime doll sex adult toy combines the best of sex doll pussies with very realistic facial and bodily features. These excellent qualities make Heather a top choice for furry sex
doll lovers. This sex doll is perfect for all preferences. Enjoy the trendy lesbian grind with sex doll with a 166 cm sex doll oiled and wet pussy.
The detailed xise sex doll reviews will show you why Heather is considered one of the best sex toys available. You will definitely have a good time with her, it doesn’t matter if you’re a newbie or a pro.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 162cm |
| Breast Line | 83cm |
| Waist Line | 44cm |
| Hip Line | 89cm |
| Shoulder Width | 32cm |
| Arm Length | 65cm |
| Leg Length | 91cm |
| Feet Size | 22cm |
| Thigh Line | 53cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 36.5kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.