Description
About Her
Getting a customizable doll such as the Monika ddlc sex doll is perfect since you can model her into your dream sexual partner. Sex isn’t meant to go a certain way which is why the gif with doll sex creates a sensual picture in your mind.
Delicious sex doll vids of the sex doll mussy stimulate your sexual appetite and you can always satisfy yourself. Availability is one feature of the porn real life sex doll which make it increasingly popular. Does sex doll have hymen? They do not but if you want the feel of penetrating a hymen, it can be created through the sex doll emulator.
The shin Takagi dolls for sale are nude and flexible. With the Acadia 159 wm head sex doll, blowjobs cab go smoothly since you don’t have to worry about tagging someone. The though sister was sex doll scene from Monika ddlc sex doll porn lets you in on how to use the flexibility of the sex doll’s legs in different angles.
Dimensions
| Height | 169cm |
| Weight | 37.5kg |
| Breasts | 83.5cm |
| Under Bust | 67cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 101cm |
| Shoulder | 35.5cm |
| Thigh | 51cm |
| Foot | 22.5cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.