Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Breast | 76cm |
| Waist | 72cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder Width | 35cm |
| Arm Length | 46cm |
| Hand Length | 15cm |
| Leg Length | 75cm |
| Thigh Line | 48cm |
| Calf Line | 31cm |
| Feet Size | 20cm |
| Oral Depth | 10cm |
| Vagina Depth | 14cm |
| Anal Depth | 10cm |
| Net Weight | 41KG |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.