Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 76 cm |
| Talie | 72 cm |
| Şold | 88 cm |
| Lățimea umărului | 35 cm |
| Lungimea brațului | 46 cm |
| Lungimea mâinii | 15 cm |
| Lungimea piciorului | 75 cm |
| Linia coapsei | 48 cm |
| Linia vițelului | 31 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 20 cm |
| Profunzime orală | 10 cm |
| Adâncimea vaginului | 14 cm |
| Adâncimea anală | 10 cm |
| Greutate netă | 41 kg |
Galeria Păpușilor






















Recenzii
Nu există recenzii încă.