Description
About Her
Absolute African demon slayer barbie futa sex doll
Do you want a true African sex doll? Endowed with nice breasts and a soft, fat ass? Well, we have one for you, and upon seeing her, you will definitely understand why that headline “man marries sex doll” was even possible.
These absolute sex dolls are the cincher for most of the fakehub sex doll videos, and in person, you would see why. This sex doll gallery does not do much in terms of making this realistic sex doll look good. With a few sex doll costumes, she might as well be a demon slayer sex doll, what with her sex doll blonde color.
And if she could even put on a life-size doll penis, you cannot tell the difference. If you are interested in getting answers to the question “what does a sex doll feel like?” and can’t overpower the urge to learn the appeal of the sex doll to the consistent users, this is the real love doll you should get. She is easy to clean, store and use. And she is very flexible and willing to take many different sexual positions for your pleasure. Regardless of what the clock says She is also horny and is ever hungry for you. Cleansing sex dolls is fun!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 78cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 34kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery
![]()
Reviews
There are no reviews yet.