Description
About Her
We have all the dolls you could ever need, and they are all very affordable! We are the best sex doll store! You will not find a sex toy store like this one anywhere else. Our premium dolls are very high quality. The adult sex dolls are made with a very tight silicone, which makes them very comfortable. The dolls come with an adult strap, a strap on and also a dildo, all of which are extremely comfortable to wear. You can wear them in your bedroom, in the bath or even in public. All the sex dildos are of the highest quality and have a long life span. We offer them for sale at very low prices!
The girl sex dolls is a pleasure doll that most men prefer to purchase for its comfort levels. These are sex dolls for men. These girl dolls are realistic sex dolls that are based on the tpe materials. Making these dolls appear like real life dolls.
Life size adult dolls come with a number of customizable features like bigger racks. This is the best features of the life life sex doll., their ability to be fully customized
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 164cm |
| Breast | 99cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 116cm |
| Net Weight | 55KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery









Reviews
There are no reviews yet.