Description
About Her
This is a real doll muñecas love doll. One that has all the durability of quagmire’s sex doll. Hence, if You have a very high sexual appetite. This sex doll for women with dick is great for exploring your pleasure. Hence, with this cartoon character sex doll. You can explore your hottest kinky sex fantasies. Hence, like the best sex doll nasty dolls online. This furry voodoo sex with doll was designed to offer you a great sexual experience. This means that this fantasy sex doll porn doll has all you need for a truly immersive sexual experience.
Hence, our sex doll us warehouse is open and ready to ship to you. This means that this doll desire af doll sex can arrive at your doorstep within a few days of confirming your sex doll order. This means that this realistic sex doll has the qualites that far surpases antique porcelain boy dolls.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 168cm |
| Bust | 82cm |
| Under Bust | 59cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 94cm |
| Shoulder | 31cm |
| Arm | 63cm |
| Leg | 89cm |
| Feet | 20cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 14cm |
| Net Weight | 34kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.