Descriere
Despre ea
Aceasta este o adevărată păpușă muñecas dragoste. Una care are toată durabilitatea păpușii sexuale a lui Quagmire. Prin urmare, dacă aveți un apetit sexual foarte mare. Această păpușă sexuală pentru femei cu pula este grozavă pentru a-ți explora plăcerea. Prin urmare, cu acest personaj de desene animate păpuși sexuale. Puteți explora cele mai tari fantezii sexuale perverse. Prin urmare, la fel ca cele mai bune păpuși sexuale, păpuși urâte online. Acest sex voodoo cu blană cu păpușă a fost conceput pentru a vă oferi o experiență sexuală grozavă. Aceasta înseamnă că această păpușă de sex fantezie porno are tot ce ai nevoie pentru o experiență sexuală cu adevărat captivantă.
Prin urmare, depozitul nostru de păpuși sexuale este deschis și gata să vă fie expediat. Aceasta înseamnă că această dorință de păpușă pentru sexul de păpușă poate ajunge la ușa ta în câteva zile de la confirmarea comenzii de păpuși sexuale. Aceasta înseamnă că această păpușă sexuală realistă are calitățile care depășesc cu mult păpușile antice de porțelan.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 168 cm |
| Bust | 82 cm |
| Sub bust | 59 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 94 cm |
| Umăr | 31 cm |
| Braţ | 63 cm |
| Picior | 89 cm |
| Picioarele | 20 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 14 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.