Description
About Her
I am sure by now most of you have heard about the popular doll forum. This is the perfect place to learn and get to enlighten yourself on everything sex doll or a great place to visit if you have ever been interested in having sex with a doll. Having sex with dolls is not as uncommon as most people think.
Human size sex dolls provide the best form of entertainment for a lot of men. They are just the perfect size and with them you get to exploit all your fantasies, no matter how crazy they may be.
These dolls can be customized to your liking or even molded to fit what you need. Japanese sex dolls are crafted to resemble the coveted Japanese girls with their tiny waists and perfect curvy. While these dolls are crafted so perfectly some people just want to have sex in the virtual reality realm. Here they make or code virtual reality sex doll. You use headsets to connect to this virtual world, here you can explore it to the maximum. You get to pick who you want to be with and how hot they get. If you want to have sex with Canada sex dolls, you just connect to one and enjoy away. Enjoying sex like it was meant.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Breast | 100cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 89cm |
| Net Weight | 39KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.