Description
About Her
May we present the newest, and certainly the sexiest — the Penolope Black Diamond Sex Doll — an incredible improvement to our line of ultra-realistic adult novelty toys. Being produced with high quality silicone and a lot of detailing by the manufacturers, this doll comes with amazingly beautiful natural looks. One can only note the hot buttocks in the design of this doll, satisfying all your sexual needs.
It has active movement and has a skin like feel that makes the Penolope Black Diamond Sex Doll enhance your sex life in a way you never imagined. Our team has also produced a series of silicone sex doll videos where every part of this master-piece can be seen in motion.
Savor the absolute package, and live out your dreams to the hilt with Penolope Black Diamond Sex Doll, which is perfect for any adult consumer who wants the experience of a lifetime. Order now and be ready for passion getting you completely captivated.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Upper Bust | 79cm |
| Under Bust | 64cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 35kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.