Description
About Her
This passion teen sex doll is a great addition to any collection. It is also a great beginning to your ecstatic journey into self pleasure. Hence, regardless of your prior experiences. This phil varone sex doll is perfect for your sexual needs. Thanks to a well detailed realistic look. The likes of which graces a sex doll dp video. This sex doll reallovesexdoll offers deeply immersive visual stimulation.
Furthermore, this lifelike love doll has the flesh like textures that make you enjoy tranny sex doll sex. Thus, making this semisolid sex doll the complete package when it comes to delivering[pleasure.
Moreover, this usa made sex doll is highly durable. Thanks to the high grade silicone materials used in the manufacture of this real sex doll videos love dolls. Hence, with this 145cm sex doll flat brazzers sex doll threesome doll. You can explore so many sexual fantasies for a long time.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast Line | 80cm |
| Waist Line | 57.5cm |
| Hip Line | 87cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Arm Length | 67cm |
| Leg Length | 104cm |
| Feet Size | 21cm |
| Thigh Line | 46cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 37kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery



























Reviews
There are no reviews yet.