Description
About Her
This olivia austin sex doll was designed to offer you a wholly immersive sexual experience. This means that this junior sex doll has all the best features you need for a fully satisfying sexual encounter.
Furthermore, if you have a thing for chunky doll sex. Then this is the perfect diva sex doll to make your fantasies come to reality. Moreover, this gorgeous realisitc love doll far surpases a premium used sex doll for sale.
Moproever, if you want to enjoy realistic sex doll rant. This sex doll torso review video doll has every realistic feature you need. Thus, making this 1am sex doll kimber videos doll a great sexual companion. Hence, if you are wondering is it okay to have a sex doll. This sexdoll home real doll is the best choice for all your sexual needs. So, you can order this life life sex doll right now, and look forward to countless sessions of intense pleasurable sex.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 176cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 85cm |
| Hip | 99cm |
| Arm | 65cm |
| Shoulder Width | 47cm |
| Leg Length | 91cm |
| Foot Length | 27cm |
| Penis Length | 15cm / 25cm |
| Oral Depth(Soft Head Only) | 12cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 47kg |
Doll Gallery






























Reviews
There are no reviews yet.