Beschrijving
Over haar
Deze Olivia Austin sekspop is ontworpen om je een volledig meeslepende seksuele ervaring te bieden. Dit betekent dat deze junior sekspop alle beste eigenschappen heeft die je nodig hebt voor een volledig bevredigende seksuele ervaring.
En als je van seks met een dikke pop houdt, dan is dit de perfecte diva-sekspop om je fantasieën werkelijkheid te laten worden. Bovendien overtreft deze prachtige, realistische liefdespop elke premium gebruikte sekspop die te koop is.
Moproever, als je wilt genieten van realistische sekspop-rant. Deze sekspop torso review videopop heeft alle realistische eigenschappen die je nodig hebt. Dit maakt deze 1am sekspop Kimber videopop een geweldige seksuele metgezel. Dus, als je je afvraagt of het oké is om een sekspop te hebben. Deze sekspop thuis is de beste keuze voor al je seksuele behoeften. Bestel deze Life Life sekspop nu en kijk uit naar talloze sessies van intens genot.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 176cm |
| Borstbeeld | 98cm |
| Taille | 85cm |
| Heup | 99cm |
| Arm | 65cm |
| Schouder breedte | 47cm |
| Been Lengte | 91cm |
| Voet lengte | 27cm |
| Penis lengte | 15cm / 25cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 47kg |
Poppen Galerij






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.