Description
About Her
Sex dolls come in different shapes and sizes, from the life sized dolls to realistic dolls. All the different sizes are geared to different user needs and specifications. Most customized sex dolls are built to the needs and requirements of what the clients needs, and client need differ with wide margins. Some client want anime sex dolls while others are into hentai sex dolls.
In the anime sex doll niche the dolls can also be customized based on your favourite anime character and also modified to fit your desires, you could want your favourite anime character with bigger tits and so forth.
The sex doll genie is here to grant all your wishes. Want an anime love doll with huge melons and firm but cheeks, we got you. Sex doll couples are also available. You can get a sex doll for you and your partner, both to your different specifications. This could spice up your love life.
Straperry dolls are love dolls that come with strap on accessories for your needs. These dolls are fully customizable. And we offer all this and much more at friendly doll prices.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 155cm F cup |
| Bust | 80cm |
| Underbust | 57cm |
| Waist | 52cm |
| Hips | 87cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Oral Depth | 13cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 34kg |
Doll Gallery






















Reviews
There are no reviews yet.