Beschrijving
Over haar
Sekspoppen zijn er in verschillende soorten en maten, van levensgrote poppen tot realistische poppen. Alle verschillende maten zijn afgestemd op verschillende gebruikersbehoeften en specificaties. De meeste op maat gemaakte sekspoppen zijn gebouwd volgens de behoeften en vereisten van wat de klant nodig heeft, en de behoeften van de klant verschillen met grote marges. Sommige klanten willen anime-sekspoppen terwijl anderen van hentai-sekspoppen houden.
In de anime-sekspop-niche kunnen de poppen ook worden aangepast op basis van je favoriete anime-personage en ook worden aangepast aan je wensen, je zou je favoriete anime-personage met grotere tieten kunnen willen, enzovoort.
De sekspopgeest is hier om al je wensen te vervullen. Wil je een anime-liefdespop met enorme meloenen en stevige maar wangen, dan hebben wij jou. Er zijn ook sekspoppenparen beschikbaar. U kunt een sekspop voor u en uw partner krijgen, beide volgens uw verschillende specificaties. Dit kan je liefdesleven een boost geven.
Straperry-poppen zijn liefdespoppen die worden geleverd met riemaccessoires voor jouw behoeften. Deze poppen zijn volledig aanpasbaar. En dit alles en nog veel meer bieden wij aan tegen vriendelijke poppenprijzen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 155cm F-cup |
| Borstbeeld | 80cm |
| Onderborst | 57cm |
| Taille | 52cm |
| Heupen | 87cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Orale diepte | 13cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 34kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.